O nás

Pan Krpálek je milovník myslivosti a myslivec s 35letou zkušeností. Nyní představuje svůj e-shop s unikátními nápoji pod značkou "Hubertovy nápoje". 

Odkud přišla inspirace k vytvoření e-shopu Hubertovy nápoje?

"Rozhodl jsem se přinést na český trh něco, co ve světě myslivců chybělo - kvalitní a originální nápoje šité na míru pro tuto komunitu. Během svých 35 let jako myslivec jsem si všiml, že na trhu chybí produkty, které by byly skutečně uzpůsobeny potřebám a vkusu myslivců. To mě motivovalo k vytvoření vlastní značky nápojů."

Hubertovy nápoje – Více než jen alkohol

Pod značkou "Hubertovy nápoje" se nachází široká škála produktů, včetně vodky, zelené, kořalky a speciální Janíkovy limči určené pro nejmladší členy myslivecké rodiny. Pan Krpálek si zakládá na tom, že každý nápoj pod jeho značkou musí být výjimečný nejen svým obsahem, ale i designem lahve. Od chuti po design lahve si vše navrhl sám, aby každý nápoj byl osobitým zážitkem pro každého konzumenta.

Příběh v pivu a svatém Hubertovi

Začátek celého příběhu spojeného s Hubertovými nápoji je navíc zasazen do světa piva. Ležák dvanáctka je jeho oblíbené pivo a stalo se základem pro jeho prvotní inspiraci. Svět myslivců a svatý Hubert se prolínají s příběhem tohoto piva, vytvářejíc unikátní spojení tradice a současnosti.

Proč by měl mít každý myslivec vlastní flašku?

Každá myslivecká domácnost disponovat vlastní flaškou Hubertových nápojů. Důvodem je nejen kvalita a jedinečnost samotných nápojů, ale také pocit sounáležitosti a hrdosti být členem této myslivecké komunity. Mít vlastní flašku znamená přijmout do svého života kousek tradice, který spojuje generace myslivců.

Pan Krpálek je nejen myslivec, ale i tvůrce a vizionář, který přinesl na trh něco výjimečného. Jeho Hubertovy nápoje nejsou pouze alkoholickými nápoji, ale příběhem spojeným s tradicí, láskou k přírodě a mysliveckým způsobem života. E-shop hubertovynapoje.cz tak není jen místem pro nákup nápojů, ale spíše branou do světa myslivců, kteří ocení pravou hodnotu kvalitních nápojů.

8572a90a-2c3a-4183-b178-91557af975bd 3