O nás

Vítejte na e-shopu Hubertovy nápoje. Rozhodl jsem se přinést na český trh něco, co ve světě myslivců chybělo - kvalitní a originální nápoje šité na míru pro   myslivce. Během svých 35 let jako myslivec jsem si všiml, že na trhu chybí produkty, které by byly skutečně uzpůsobeny potřebám a vkusu myslivců a jejich dětem. To mě motivovalo k vytvoření vlastní značky nápojů.

Hubertovy nápoje – Více než jen alkohol

Pod značkou "Hubertovy nápoje" se nachází široká škála produktů, včetně vodky, zelené, kořalky a speciální Jankovy limči určené pro nejmladší členy myslivecké rodiny. Zakládám si na tom, že každý nápoj pod jeho značkou musí být výjimečný nejen svým obsahem, ale i designem lahve. Od chuti po design lahve si vše navrhl sám, aby každý nápoj byl osobitým zážitkem pro každého konzumenta. Důležité je také zmínit, že všechny produkty se vyrábějí u nás, v České republice.

Důvodem proč mít doma jeden z produktů Hubertových nápojů je nejen kvalita a jedinečnost samotných nápojů, ale také pocit sounáležitosti a hrdosti být členem této myslivecké rodiny. 

Jsem nejen myslivec, ale i tvůrce a vizionář, který chce přinést na trh něco výjimečného. Hubertovy nápoje nejsou pouze nápoji, ale příběhem spojeným s tradicí, láskou k přírodě a mysliveckým způsobem života. 

Jan Krpálek